Silna tęsknota za partnerem

witam!Tomasz bardzo ciekawi mnie problem a zarazem sposob w jaki mogłbym pomuc mojej partnerce odzyskać swój komfort psychiczny. moja partnerka kocha mnie tak mocno ze swiadomos iz pracuje na 2 zmiany i zmiana powoduje ze nie ma mnie przy sobie do godziny 23 gdzie ja do pracy wychodze o 6 rano zupelnie jej odbija ze tylko mamy czas spac razem i codziennie symuluje bule i liczy na litość porzalowanie ze jest biedna i tylko jej zle. dopatruje sie wszystkiego domaga sie uwagi 1000 razy na min

Witam,
z tego co Pan pisze, to reakcje partnerki mogą być spowodowane jej wewnętrznymi potrzebami. Niestety zwykłych relacjach bardzo trudno jest je zaspokoić. Z tego względu warto byłoby zachęcić partnerkę do podjęcia psychoterapii. Do tego czasu można jej wskazywać dlaczego uważa ją Pan za wartościową osobę oraz podkreślać jej zaradność.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Witam Pana. Niestety opisane przez Pana reakcje partnerki nie wróżą dobrze dla przyszłości Państwa związku. Jej częste i na takie sposoby domaganie się uwagi będzie dla Pana coraz trudniejsze. W Pana poście jest pytanie jak jej może Pan pomóc, ale ważne jest jak to co ona robi wpływa na Pana. Obawiam się, że będąc zaangażowanym emocjonalnie nie jest Pan w stanie pomóc swojej partnerce samodzielnie. Pomocna może być tu wizyta u psychologa, który określi źródła takich reakcji i pomoże wypracować ważne sposoby radzenia. Jestem przekonany, że dzięki nim Pana partnerka nie będzie potrzebowała sięgać po takie zachowania a Państwa związek będzie miał przed sobą przyszłość. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

W opisanej przez Pana sytuacji najlepszym pierwszym krokiem byłoby wspólne zgłoszenie się do psychoterapeuty. Rozmowy ze specjalistą pomogłyby wskazać źródła problemów, które pojawiają się w Pana relacji z partnerką. Na podstawie rozmowy z Państwem specjalista zaleciłby dalsze kroki postępowania.
Pozdrawiam