Słabość i agresja u jednej osoby

od paru lat mam problem momentami czuje sie chora psychicznie i bronie sie tym że wiem że to sie nie dzieje naprawde . widze dajmy na to jakąś sytuacje i nagle wpaja mi sie to w głowe że akurat mi sie to zaraz przydaży takie nagłe napady lękowe i tłumi sie to w mojej głowie chociaż mój mózg mówi że to nie prawda .. męczy mnie to stałam sie nie ufna , słaba , czasami agresywna , zaczynam się kłócić z najbliższymi a zaraz płacze .. męcze sie co mi jest ? czy to minie :( jest dobrze i nagle bum :(

Nie bardzo rozumiem czy te obrazy się pojawiają w głowie, tak dość realistycznie( jeśli tak, to warto skonsultować z psychiatrą) czy jest to reakcja na jakąś np. oglądaną sytuację - lęk,że i mi się może to przydarzyć? W takiej sytuacji można byłoby porozmawiać z psychoterapeutą, bo co mnie niepokoi, to że ma ten lęk tak duży wpływ na życie, skoro zmieniły się i zachowania i relacje... wszyscy się czegoś obawiamy, o cos martwimy, tylko ważne jet co robimy z tymi lękami. Na ile się im poddajemy? Na ile w nie wierzymy? Na ile są realne?I dlaczego sie tedgo boję? To są pytania, na które warto sobie odpowiedzieć.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza