Sny, w których chłopak znajduje się w towarzystwie innych dziewczyn

Jestem z chłopakiem rok czasu. Ostatnio układa się między nami bardzo dobrze. Od kilku dni miewam dziwne sny, w każdych on jest z jakąś inną dziewczyną lub w moim towarzystwie mnie zbywa a "lata" za innymi. Może to głupota, ale już mam dość. Denerwuje mnie to, że w mojej głowie siedzi coś takiego. Mówiłam mu o tym i on sam nie wie co ma poradzić. Pomóżcie.

Tego typu sny wiążą się zazwyczaj z brakiem pełnego zaufania (do siebie i/lub do partnera), poczuciem niepewności i często zaniżonej samooceny. Problemem, który wymaga przepracowania jest sposób w jaki Ty pojmujesz siebie, wasz związek, jak się w nim czujesz, czego oczekujesz i czego się boisz. Skoro sama sobie nie radzisz i denerwuje cię, że "w twojej głowie siedzi coś takiego" - być może przyda ci się konsultacja z psychologiem, który pomoże w usystematyzowaniu spraw i przepracowaniu problemów powodujących spadek pewności siebie. Powodzenia!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Wizyta u psychoterapeuty umożliwi znalezienie właściwej odpowiedzi na pytanie: co jest powodem niepokoju, który znajduje oddźwięk w snach.? Powodzenia