Spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha i ud

Witam, mam 162cm i waże ok.46kg. Nie zależy mi na schudnięciu, tylko spaleniu tłuszczu z wewnętrznej strony ud i brzucha. Jem 5 posiłków dziennie co 3 godz, nie jem białego makaronu/ryżu/pieczywa, piję 1,5l wody dzienine + zielona herbata + czarna kawa, nie jem słodyczy i fast foodów. Stosuję zasady zdrowego odżywiania. Nie wiem jaka byłaby odpowiednia dieta dla mnie (mogłabym schudnąć ewentualnie z 2kg) i zapotrzebowanie kcal (wystarczy 1000 ?). Do tego ćwiczę często i żyję aktywnie

Witam,
niestety nie istnieje dieta,która pomaga w schudnięciu w konkretnych miejscach ciała.
W przypadku ud i brzucha najlepsze efekty dają odpowiednie ćwiczenia na te partie ciała.
Oczywiście odpowiednia dieta jest ważna i może wspomóc te działa. Zrzucenie kolejnych kilogramów może nie przynieść pożądanych efektów.
Pozdrawiam

W celu spalenia tkanki tłuszczowej z konkretnej partii mięśni trzeba zastosować odpowiednie ćwiczenia fizyczne. Dieta działa na organizm całościowo i nie powoduje utraty tkanki tłuszczowej w konkretnych miejscach tylko z całego organizmu. Pani waga jest bardzo niska (BMI 17,5, norma wynosi od 18,5 do 25), nie powinna już Pani chudnąć dlatego proponuję stosowanie zbilansowanej diety a na brzuch i nogi włączenie odpowiedniej aktywności fizycznej.
1000 kcal przy aktywnym trybie życia to zdecydowanie za mało. Przy takiej diecie może się Pani wkrótce nabawić niedoborów witamin i składników mineralnych. W celu utrzymania aktualnej masy ciała powinna Pani spożywać ok. 1800 kcal.

Witam. BMI jest u Pani prawidłowe, jest Pani szczupłą osobą, jeżeli chodzi o wewnętrzną stronę ud i brzuch to powinna Pani zastosować ćwiczenia z lekkim obciążeniem na przywodziciele ud i mięśnie brzucha, które wzmocnią te mięśnie. Pozdrawiam