Sposoby na wyluzowanie i uwodzenie chłopaka

co zrobic zeby przez ten weekend się wyluzowac , zapomniec o problemach , chce sie caly czas usmiechac,byc zabawna ,miec tematy do rozmów , jak moge zaskoczyc mojego chlopaka? chcialabym byc dla niego inna niz zwykle . bardziej zabawna , odwazna , wyluzowana , o czym z nim gadac zeby odciągnąć jego uwagę od komputera lub czegoś innego ? co wtedy działa na mężczyzn ?co mu miłego mówić żeby był podniecony ? jak go kusić , ale nie pozwolić na seks ? i jak słodko mogę się do niego zwracać?

Witam! Polecam książkę "inteligencja erotyczna", znajdzie tam Pani wiele ciekawostek i będzie Pani miała możliwość przyjrzenia się swojemu związkowi, pozdrawiam