Spożywanie shake mleczno-owocowego z płatkami owsianymi na śniadanie i kolację

Pytanie odnośnie śniadania i kolacji. Co sadzicie o śniadaniu i kolacji typu shake mleczno owocowy z płatkami owsianymi szkalnka wypita ok 19 pozwala mi na nie patrzenie na lodówkę juz tego dnia. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Na śniadanie jak najbardziej można wypić tego typu shake, jednak zwiększyłabym nieco porcję - szklanka na śniadanie to trochę za mało. Jednak wszystko tez zależy od tego jakie ma Pan zapotrzebowanie energetyczne a nie jestem w stanie tego określić ponieważ nie podaje Pan swojej wagi, wzrosty i nie wspomina nic o stylu życia. Na kolacje jednak zrezygnowałabym z owoców, ponieważ mają sporo cukrów prostych które pod koniec dnia (kiedy przemiana materii zwolni) mogą odkładać się w postaci tkanki tłuszczowej.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk