Stan po 5 tygodniach śpiączki

mam za sobą pięć tygodni w śpiączce teraz się rechabilituje i wracam do życia mam porażnjie cztero kończynowe miałem po wypadku afazję nie mówiłem jestem po wypadku prawie rok już chodzę dużo ćwiczę tylko mam bardzo słaby oraganizm tzn szybko się męcze jak mam żyć na co powinienm uważać teraz lato gorąco mnie wykańcza wogule ppogoda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wszelkie zalecenia powinny być dostosowane do aktualnego stanu klinicznego. Niezbędnych wskazówek udzieli lekarz prowadzący.