Stosowanie leku Fevarin przy nerwicy natręctw

Witam. Mam nerwicę natręctw,odczuwam ogromny lęk , od 2 tyg biorę lek Fevarin.W pracy mam nieciekawą sytuację otóż siedzę biurko w biurko z osobą,która wyraźnie ma problemy psychiczne (atakuje słownie mnie i inne osoby z pracy).Obawiam się o swoje zdrowie , ponieważ zaczęłam się leczyć i chodzić na psychoterapię i zastanawiam się ,czy to ma sens . Przez 5 dni w tyg. siedzę obok takiej agresywnej osoby i wyraźnie się jej boję.Proszę szefową by mnie przeniosła a ona nie chce się zgodzić

Witam,
domyślam się,że uczęszczanie na psychoterapię daje już jakieś dobre skutki,jeśli nie,proponuję zmienić gabinet,gdyż aby usunąć fobię/mechanizm ucieczkowy potęgujący lęk/,byłoby wskazane odreagowanie napięcia,które nie jest możliwe do odreagowania w pracy.
Bardzo zachęcam,nawet do podjęcia dorażnych konsultacji,czy form relaksacyjnych,hipnoterapii itp.

Warto omówić to ze swoim psychoterapeutą. Nie tylko pomoże Pani lepiej radzić sobie z zaistniałą sytuacja, ale także lepiej rozumieć swoje uczucia i emocje z nią związane.