Szukanie wad u partnera

Uff. Mam podobnie. Ponad pol roku temu zakonczylam rpmans z zonatym mezczyzna, ktory noe prawodobobnie mna manipulowal. Wczesniej cierpialam dwukrotonie na depresje. Ostatnia zakonczyla sie proba samobojcza. Bylam tez w zwiaku z mezczyzna, ktoremu na mnoe noe zalezalo i cholernie mu noe ufalam i nie umialam sie z nim rozstac bo bala sie skrzywdzic jego tym samym krzywdzilam siebie. Od killku miesiecy spotykam sie z facetem ktory jest calkowicie inny.niestety porownuje go z bylymi. Szukam wad...

Witaj,może masz jakiś powód,że wiążesz się z męzczyznami nie dającymi nadziei na trwały związek?Może też warto byłoby zwizualizować sytuację przyszłości w poszczególnych związkach i odpowiedzieć sobie na pytanie "jak ma wyglądać moje szczęście"?Może ono być związane z innymi potrzebami,niż myślisz.I warto wtedy obrać jakąs skuteczną drogę zamiast wpadać w depresję.Czy Ty potrafisz samą siebie zaakceptować,czy też niezbędny jest do tego mężczyzna,bo wszystko to wydaje się bardzo powiązane.
Zachęcam do wizyty u terapeuty.

Popieram Panią Barbarę. Warto jest zastanowić się i zadać pytanie o swoje szczęście. Dlaczego tak postępuję? Jak ma wyglądać moje szczęście?

Również zachęcam do wizyty w gabinecie terapeutycznym.
Pozdrawiam serdecznie.