Tak tęsknię, że mam już myśli samobójcze. Jak sobie poradzić z tęsknotą?

Mam dziewczynę i spotykamy się co tydzień, bo jej rodzice uważają, że jak będziemy częściej to się sobą znudzimy. A ja już tego nie wytrzymuję, tej tęsknoty. I czasami nie wiem co z sobą robić, czy się zabić i nie cierpieć.

ponad rok temu

Witam!

W takiej sytuacji warto porozmawiać z rodzicami partnerki. Może Pan przedstawić swoje racje i wytłumaczyć, że chcecie spotykać się częściej. To nie rodzice tworzą Wasz związek, tylko Wy sami. Od Was i Waszego uczucia zależy, jak często chcecie się spotykać i czego od siebie oczekujecie. Również rozmowa z partnerką na ten temat jest potrzebna, żeby ustalić wspólne stanowisko i argumenty.

Pozdrawiam