Towarzyszące poczucie nieszczęścia

Ciagle towarzyszy mi poczucie nieszczescia na tyle, ze utrudnia mi funkcjonowanie. Nie chce mi sie z nikim rozmawiac, nawet z rodzina. Ciezko wydusic mi z siebie kilka slow. Izoluje sie od innych, nie lubie przebywac z ludzmi. W ciagu sekundy zmienia mi sie humor o tyle, ze chce mi sie plakac. Nie mam na co narzekac w zyciu a dobry humor trwa sekundy. Czesto boli mnie brzuch, glowa czasami dochodzi bol w klatce. Tylko gdy moj chlopak, ktoremu duzo zawdzieczam jest obok czuje sie szczesliwa.

Witam,
problem w tym,że skoro skarży się Pani na "ciągle"towarzyszące poczucie nieszczęścia,to chłopaka nie ma.Nie pisze Pani z jakich przyczyn tak właśnie się dzieje,zatem proszę spróbować to wyjaśnić/szczególnie jemu/.Miłość uskrzydla i zwykle poprawia kontakt z ludżmi i nastrój.Jeżeli sprawia ból,najlepiej podzielić się nim z osobami,które potraią zrozumieć i pocieszyć.Można pójśc także do psychologa i tam częśc tego cierpienia zostawić.
Pozdrawiam serdecznie

Zachęcam Panią do wizyty u psychologa, psychoterapeuty. Z tego co Pani napisała, trudno Pani znaleźć powody utrzymywania się przykrego stanu psychicznego i objawów somatycznych. Specjalista poprzez poszerzony wywiad z Panią, będzie mógł określić czym są opisane przez panią trudności, jaka jest ich przyczyna, określi ewentualne wskazania do psychoterapii, leczenia.
Ważne, że szuka Pani pomocy również poza relacją z partnerem. Konsultacja ze specjalistą wydaje się być niezbędna.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Widera-Kędryna

Dzień dobry, trudno odnieść się do tego co pani pisze z uwagi na małą ilość informacji. zachęcam do rozmowy z psychologiem - psychoterapeutą. Podczas takiej wizyty opowie pani dokładnie co się z panią dzieje, jak pani rozumie swój stan, jakie myśli towarzyszą stanom przygnębienia. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.