Trudne relacje w znajomości z dziewczynami

Witam, nazywam się Majka na początku przyjażniłam się z dwoma dziewczynami spotykałysmy się po lekcjach spedzałyśmy razem czas pisałyśmy razem. Teraz te dziewczyny przyjażnią sie razem a mnie zostawiły a potem znowu chcą się ze mna przyjaźnić a potem znów zostawiają o co chodzi ?? :// Źle się tak czuje ;(

Witam serdecznie,
Majka, trudno domyśleć, dlaczego te dziewczyny zachowują się w taki sposób. Najlepiej byłoby jakbyś po prostu o tym z nimi porozmawiała. Być może one w ogóle nie zdają soboe sprawy, że w ten sposób Cię ranią.
Pozdrawiam

Witaj,

Kontakty z innymi ludźmi niejednokrotnie sprawiają nam trudności. Trudno jest "zajrzeć komuś do glowy", by wiedzieć z jakiego powodu robi, to co robi. Może być tak, że koleżanki mają zmienne nastroje. Może się również zdarzyć, iż potrzebują po prostu własnej "przestrzeni" i odsunięcie się nie jest z założenia skierowane przeciw Tobie. Sądzę, iż najlepiej byłoby szczerze prozomawiać z nimi na temat tej sytuacji oraz Twoich odczuć. Być może ich wytłumaczenie pomoże Ci zrozumieć, co czują i dlaczego się tak zachowują. Z pewnością też szczera rozmowa powoli im dowiedzieć się, jak ich zachowania wpływają na Twoje uczucia.

Życzę powodzenia