Trudności w znalezieniu i wyborze dziewczyny

Mam 22 lata i szukam dziewczyny niestety mi to jakoś nie wychodzi jestem tym poirytowany sam się wiem czy chodzi o to że jestem wybredny w stosunku do kobiet ale zawsze żyłem w przeświadczeniu że moja ukochana spodoba mi sie od razu a nie że będę musiał przekonywać sam siebie ... moi znajomi są już w związkach i dziwnie się czuję będąc w towarzystwie jedynym singlem a nie chcę podejmować decyzji pod presją otoczenia

Witam Pana
Byłoby cudowanie jakby Pana ukochana spodobała się Panu od razu i to ze wzajemnością. Jednak życie trochę jest inne, przecież poznaje Pan całkowicie obcą osobę, która piękna, mądra ale inna niż Pan, ma swoje zdanie itd. Zanim będzie to właśnie ten związek, czyli oparty na zaufaniu, taki w którym czuje się Pan dobrze to warto trochę nad nim popracować. Proszę dać tej ewentualnej kobiecie szansę, poprzyglądać się jej w rożnych sytuacjach a nade wszystko proszę z nią bardzo dużo rozmawiać.
Anna Suligowska

Niepowodzenia w związkach i trudności w budowaniu relacji mogą mieć szereg przyczyn tkwiących zarówno w osobowości jak i doświadczeniach. Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się realnym przyczynom trudności.