Trudności z wyzwoleniem emocji u 23-letniej kobiety

Witam.. Mam taki problem. Jestem 23 letnia mężatka i matka 3 dzieci.. Pare lat temu cielam sie i znow to powrociło.. Nie umiem panowac nad nerwami.. Nie moge nikomu zaufac niemam przyjaciol nic mi sie nie chce sens zycia nie ma sensu.. Opieka sie do mnie przyczeiła.. chodziłam do sychologa ale jestem juz rezygnowana poniewaz mam wrazenie ze oni wszystsko mówia opiece a nie chce eby odebrali mi dzieci..

Witam,

Jeśli podczas terapii nie ma Pani zagwarantowanej dyskrecji, to nie sprzyja ona rozwojowi i leczeniu. Z Pani opisu wynika, że jest Pani w depresji. Czy jest możliwość, aby poszukała Pani psychoterapii w Poradni Zdrowia Psychicznego za którą płaci NFZ. W tej poradni pracownik socjalny nie będzie miał dostępu do Pani kartoteki bez nakazu sądu. Bardzo ważne jest, aby nie przerwała Pani leczenia i aby zajęła się Pani swoimi trudnościami. One nie minął same, a bez psychoterapii Pani trudności z panowaniem nad nerwami mogą się nasilać. Powodzenia

Witam,
Każdy psycholog objęty jest tajemnicą zawodową i tego też ma Pani prawo oczekiwać od swojego terapeuty.
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie poszukanie specjalisty, który wzbudzi zaufanie i zechce Pani porozmawiać z nim o swoich trudnościach. Bardzo ważne jest precyzyjne postawienie diagnozy, dzięki czemu będzie Pani mogła kontynuować najlepszą dla siebie terapię. Warto zawalczyć o siebie.
Powodzenia,
Katarzyna Batugowska