Uczucie przytłoczenia przez życie

Moj problem tkwi chyba we mnie,czuję ze zycie mnie przytłacza jestem Po dwóch p oronieniach zawszw miałam w życiu pod górkę starałam się być silną próbowałam uciec od tego wszystkiego ale teraz czuję ze już nie mam sił, podupadlam na zdrowiu nie mam apetytu nie mogę spać wyniki badań się pogorszyly anemia poglebila chciałabym też je skonsultować

Witam serdecznie,
tego rodzaju dolegliwości muszą być leczone całościowo,gdyż powstają na bazie osobowości zależnej",zdającej sie na los".Są to często skutki obciążeń z dzieciństwa,które dopiero w okresie póżniejszym mają szansę zachować się zgodnie z potrzebami i nic nie musieć.Problem jednak w tym,że tak,jak Pani,zaczynają wtedy chorować i nie są w stanie znów podjąc zadań na miarę swojego wieku/ donosić ciążę,być na swoim etapie życia zadowoloną i silną/.Moim zdaniem najwłaściwszym sposobem jest poddanie się psychoterapii indywidualnej,w której poszczególne etapy życia ponownie będą przepracowane i następnie "poukładane"stosownie do Pani potrzeb.
Zachęcam i pozdrawiam

Witam
Pani złe samopoczucie i problemy zdrowotne
są konsekwencją wspomnianych
przez Panią przykrych i traumatycznych
doświadczeń z przeszłości.
Objawy, które Pani opisuje
zwykle towarzyszą depresji.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie