Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uzależnienie od seriali

Mam 19 lat i właśnie poszedłem na studia. Znajomi z liceum się porozjeżdzali ,a ja ciężko przeżywam zmiany ,więc staram się wypełnić tą pustkę serialami. Problem w tym ,że za bardzo zżywam się z postaciami serialowymi. Gdy skończeę wszystkie odcinki oglądam wywiady z aktorami i śledzę ich życie towarzyskie. Po 4 miesięcznych wakacjach ciężko mi wrócić do jakiejkolwiek pracy i ciągle wracam do seriali (mimo ,że te ulubione znam praktycznie na pamięć). Ciężko mi wrócić do rzeczywistości.Pozdrawia
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Witam serdecznie,
A czy oprócz oglądania seriali masz lub miałeś jeszcze jakieś inne zamiłowania? Jeśli tak, to może warto byłoby zająć czas nimi? Rozumiem, że świat seriali wciąga, gdyż tam wszystko jest "kolorowe" a ludzie są piękni - jest to odskocznia od otaczającej nas rzeczywistości. Jednak pamiętaj, że żyjąc życiem aktorów, tracisz swoje własne. Może więc warto zamiast uciekać od zmian, zaadaptować się do nich?
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam Pana Serdecznie,

Proszę udać się na zwyczajną rozmowę z psychologiem, w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Życzę Panu radości,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy