Uzupełnianie tabel z terapii behawioralno-poznawczej

Witam-pytanie dotyczące tabel z ter. behawioralno-poznawczej,ponieważ terapeutka idzie na urlop nie mam kogo zapytac.Jest sens je uzupełniać skoro od jakiegoś wydarzenia minęło kilka dni, nastroje się zmieniły ale pewne negatywne pozostaly?Pewnie jest,ale mam problemy z przypomnieniem co czułam.Mam wyrzuty sumienia że nie uzupelnilam więc chciałam zrobić ale nie mogę nawet zacząć.Ta sytuacja doprowadziła do kryzysu ale nie będę niepokoila terapeutki skoro nie zrobiłam tego co powinnam od razu.

Sens tego typu jest taki, aby nauczyć się wyłapywać swoje myśli automatyczne aby potem móc je zmieniać na bardziej pomocne.

Pisałem trochę na ten temat na moim blogu - może Pani poczytać pod tym adresem: http://www.psychowiedza.com/2013/09/czym-sa-mysli-automatyczne.html

Pozdrawiam!

Urlop terapeuty często jest czymś trudnym dla pacjentów. Być może kluczowe by było uzupełnienie tych tabel w odniesieniu do Pani obecnych emocji. Proszę opisać w nich to co Pani aktualnie czuje. Jakie uczucia pojawiają się w Pani w stosunku do siebie i do Pani terapeutki.
Szkoda, że nie uzupełniła Pani tabelki ale to niewielka strata. Pani komfort psychiczny jest jednak ważniejszy.