Wątpliwości co do bycia razem w związku

nie wiem co mam robic.jestem z facetem ktory sam ma watpliwosci czy byc ze mna.ja angazuje sie bardzo w ten zwiazek a on tak sobie.owszem jestem w ciazy ale nie z nim on od poczatku o tym wiedzial.kocham go i zalezy mi na nim ale nie chce cierpiec.sama nie wiem co mam robi.prosze o porade.jego rodzina mnie nie akceptuje i krzywo na mnie sie patrzy

Witam,
Myślę, że to trudna sytuacja zarówno dla Pani jak i dla partnera. w takiej sytuacji warto szukać wsparcia wśród najbliższych. Rozumiem obawy zarówno pani jaki i pani partnera, czeka państwa ewentualna długa droga wychowywania dziecka. To ogromna sprawa, trudno się na nią tak poprostu zdecydować. Mam nadzieje, że ma Pani wsparcie osób bliskich, jeśli nie dokońca go Pani czuje, to warto skorzystać z pomocy psychologa, i dac sobie trochę czasu na podjęcie życiowej decyzji. Psycholodzy przyjmują również na NFZ.
Pozdrawiam
Agnieszka Skawińska

Witam, znalazła się Pani w wyjątkowo trudnej sytuacji. Skoro nosi Pani dziecko innego mężczyzny trudno się dziwić Pani chłopakowi, że ma wątpliwości co do bycia razem, wizja opiekowania się matką z niemowlęciem może w nim budzić lęk, obawy czy sprosta,czy w ogóle jest gotowy na tak poważne zobowiązanie itd. Sugerowałabym, aby skupiła się pani teraz na przygotowaniu się do bycia matką, zadbanie o wsparcie dla siebie np ze strony swojej rodziny, jeżeli chłopak zobaczy, że doskonale sobie Pani radzi, że dziecko w niczym nie przeszkadza waszej miłości to pewnie zostanie. Jeżeli bycie z Panią będzie oznaczało dla niego tylko obowiązki i problemy zapewne się przestraszy. Pozdrawiam