Wiara i uczczenie pamięci po mamie

Straciłam swoją ukochaną mamę, jestem sama, bez rodziny, cierpiała bardzo, nie do opisana, jestem osobą wierzącą, chcąc uczcić i dowartościować to cierpienie zamierzam chodzić codziennie na cmentarz, przez 4 alta to mi się udało, codziennie na mszę święta, nie stosuję rozrywki, telewizor to tylko wiadomości i apele maryjne, zamierzam napisać książkę poświęconą Mamie. Czy to dobrze czy źle?

Miłość i pamięć o mamie jest jak najbardziej pozytywnym aspektem tej relacji. Warto jednak zastanowić się, czy nie za bardzo poświęca Pani uwagę przeszłości zamiast zwrócić się trochę bardziej ku przyszłości? Zachęcam do konsultacji psychologicznej.

jest Pani pewna, ze mama chcialaby takiego uczczenia? moze bardziej ucieszylaby ja Pani radosc z zycia?odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza