Wizyta u psychologa po przerwie bez konieczności skierowania

Jeżeli rok temu, tj. listopad 2012r. byłam kilka razu u psychologa, oczywiście ze skierowaniem, ale potem przestałam chodzić, to czy teraz mogę iśc w to samo miejsce i do tego samego specjalisty bez ponownego skierowania?

To wszystko zależy na co się Pani umówiła wcześniej z psychologiem. Jeśli to było kilka spotkań, to pewnie to były konsultacje, a nie głęboka praca. A poza tym zawsze warto wrócić w to samo miejsce i sprawdzić co sie takiego stało, ze Pani przerwała wcześniejszą pomoc psychologiczną.
Powodzenia i wytrwałości w pracy nad sobą życzę!

To co podaje poprzedniczka to totalna bzdura. Nikt nie przyjmuje wbrew zasadom finansowania precyzyjnie określonym przez NFZ. Osobiście proponuję zadzwonić do ośrodka zdrowia, który dotychczas realizował usługi lub samego psychologa i wszystko będzie jasne