Wygaśnięcie uczuć i decyzja o rozstaniu

Witam, jestem w związku 3 lata,jeszcze niedawno byłam pewna ze to milosc na zawsze. A teraz nie czuje juz tego, ten żar się wypalił a ja nie wiem jak ja mu to mam powiedziec. W sumie jest prawdopodobne ze zakochalam sie w innym z wzajemnoscia.Lecz bez wzgledu na to czy bede z tym facetem w ktorym sie zakochalam czy nie to nie zmienia tego co czuje. nawet jak bym miala byc sama, nie chce byc z obecnym chlopakiem. Mecze sie z tym juz dlugi czas i nie wiem jak ja mam to mu powiedziec.prosze o rady

Przyjęcie swojej winy jest częścią zrywania więzi. Tak jest dojrzale. Łatwo nie jest. Często wiąże się ze strachem, smutkiem, złością i poczuciem winy (to coś innego niż wina). Myślę, że ważna jest też wdzięczność za wspólne lata. Proszę tego nie przekreślać. W ten sposób może Pani zachować partnera w sercu. Z szacunkiem.

Witam. Najlepiej właśnie tak jak pani napisała. Tu sie nie da zrobić tego inaczej, bo nawet jak by pani mówiła najczulej jak potrafi, najpiękniej i tysiąc razy przepraszała, to jeśli panią kocha to i tak nie zmieni niczego w przeżyciu tego co usłyszy pani chłopak.