Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypalenie uczuć do męża

Od jakiegoś czasu moje uczucia do męża się wypaliły. Mamy małe dzieci wiek 8 miesięcy i 2,5 roku. Ciągle to samo! każdy dzień dla mnie taki sam. Nie mam czasu na realizacje marzeń czuje się nie spełniona :(. Maż mnie dołuje np. ciągle słyszę ,że źle coś zaśpiewałam ,a to moja pasja z dzieciństwa. Na zajęcia z wokalu też zabrania chodzić bo to za drogie. A nawet nie mam czasu sama na naukę w domu bo dzieci w dzień w nocy cisza musi być. Rozmowy z mężem wracały do punktu wyjścia.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Jak radzić sobie z kryzysem?

W takiej sytuacji zachęcam do podjęcia psychoterapii małżeńskiej. Wspólne zaangażowanie daje szanse na zmianę i odbudowanie relacji małżeńskiej, a tym samym poprawę jakości i satysfakcji z niej. Brak działania może nasilić obecną sytuację, spowodować obniżenie Pani poczucie własnej wartości, nastroju i uczucia sensu i szczęścia w życiu. Zachęcam do działania!

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Może warto szczerze porozmawiać z mężem o swoich emocjach i oczekiwaniach? Szczerze i stanowczo? Dobrym pomysłem (jeśli oboje chcecie utrzymać związek) mogłoby też być wybranie się na terapię dla par, aby tam przy pomocy neutralnego specjalisty odkryć źródła problemu i wspólnie poszukać rozwiązań.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy