Wyśmiewanie i agresja w dzieciństwie

W dziecinstwie czesto wysmiewana przez rowiesnikow, nie wiem czy czesto prowokowalam sytuacje. Wiem, ze bylam juz od dziecka uciazliwa, latalam za chlopakami I robilam im na zlosc, glaskalam po glowach. Pozniej jakbym zgasla zaczeli mi wszyscy dokuczac, smiali sie ze mnie, pozniej doszlo ze jeden chlopak ciagle mnie kopal ja reagowalam agresja tez go kopalam. Pozniej gimnazjum, technikum nigdy nie umialam nikogo uderzyc nawet jak nie dawalam juz psychicznie rady.

Zachęcam Cię do psychoterapii gdyż wszystkie te przykre sytuacje zapewne odcięły piętno na Twoim obecnym życiu. Są to bardzo smutne obrazy z przeszłości nad którymi można jednak pracować- bardzo polecam Ci w tym miejscu terapię EMDR, w której "przeżywamy" na nowo wydarzenia na różnych poziomach, dzięki czemu pozostają one już tylko wspomnieniem i przestają mieć destrukcyjny wpływ na nasze codzienne życie. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie, Monika