Wysyła wiadomości SMS do mamy o seksualnej treści po alkoholu

Witam mam taki problem ze jak wypije alkohol to pisze do mamy seksualne smsy byłem już u psychologa nie pilem alkoholu przez trzy miesiące było ok tylko wypiłem i wczoraj wyslalem pare smsów srtarsznie się zle czuje teraz mame przepraszałem jak wytrzezwialem ona mi powtarza zebym nie pil proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinien Pan zrezygnować z picia alkoholu. Warto także ponownie udać się na konsultację do psychologa.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z psychologiem np. w Poradni Zdrowia Psychicznego lub Ośrodku Terapii Uzależnień.

Pozdrawiam!