Zaburzenia jedzenia a dieta u 21-latki

Dzien dobry.Mam 158cm i waze ok.42kg,a raczej wazylam,bo po dzisiejszym dniu tak predko tej wagi juz nie ujrze.Staralam sie jesc ok.1300kcal dziennie,szlo mi dluzszy czas dobrze,10 dni nie jadlam slodyczy, az do dzis,kiedy wrecz rzucilam sie na jedzenie.Od 17 do 18:25 zjadlam 300mlzupy warzywn. zabielanej smietana,śr. jablko,banana,grahamke,plaster szynki z indyka,2 kostki mlecz.,czekol. i 8gorzkiej,batona Maciek,5 herbatnikow,5 kromek smazon.bialego chleba,2 cukierki czekoladowe.Jestem zalamana

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę nie upadać na duchu, ma Pani niedowagę więc grahamka, zupa i kilka kostek czekolady to nie jest grzech.
Proszę skontaktować się z dietetykiem w celu zbilansowania diety lub z psychoterapeutą jeżeli sądzi Pani, że przyczyna jest w głowie.

Pozdrawiam serdecznie