Zaburzenia odżywiania, niechęć do jedzenia u 21-latki

Witam mam 21 lat i zmagam się z problemem niejedzenia. W ciagu trzech dni potrafie tylko jesc nisko kaloryczne posiłki max to dwie kanapki dziennie i jabłuko . waze zaledwie 52 kg .jedzenie staje sie moim wrogiem a ja nie wiem co robic Help !

Jesteśmy tym co jemy, a nasze zdrowie i stan umysłu są nierozerwalnie związane z jakością pożywienia.
Dobrze jest wybierać posiłki pełnowartościowe i bioaktywne, pozbawione chemicznych dodatków i dopasowane do pory roku, dające energię życiową i przywracające równowagę na poziomie ciała i umysłu.
Życzę powodzenia w odszukaniu właściwego specjalisty.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Proszę nie tylko zasięgnąć porady dietetyka,ale również rozpocząć psychoterapię. "samo nie przejdzie" tym bardziej, że wykazuje pani brak kontroli nad swoim odżywianiem. Pozdrawiam