Dlaczego tak drastycznie chudnę?

Witam. Chcialabym bardzo prosic o opinie lekarza. Mam 33 lata wzrost 162cm i waga 50 kg. W ostatnich miesiacach drastycznie chudne ale tez duzo jem. Raz dziennie albo i tez nie. Czuje glod ale nie jem. Wypije kawe i glod przechodzi. Nie uwazam ze jestem otyla. Ogladam sie czesto w lustrze i widze ze jestem chuda. Nie odchudzam sie i nie gloduje. Poprostu nie jem bo nie chce mi sie wstac i szykowac jedzenia(wiem brzmi glupio) ale tak jest. Czasami robi mi sie slabo w srodku dnia. Czy to jest anor

Szanowna Pani,

niepokoi fakt, że nie je Pani a co gorsza, że nie chce się Pani przygotować posiłku. Proszę pamiętać, że jesteśmy tym co jemy, a nasze zdrowie i stan umysłu są nierozerwalnie związane z jakością pożywienia i dlatego warto jeść i wybierać posiłki pełnowartościowe, bioaktywne i pozbawione sztucznych dodatków, dopasowane do pory roku i dające energię życiową oraz przywracające równowagę na poziomie ciała i umysłu.
Sugeruję porozmawiać z dobrym psychologiem i znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy.

Jeżeli potrzebuje Pani takiej konsultacji, pracuję również przez Skype i udzielam konsultacji telefonicznie.

Pozdrawiam serdecznie!
mgr Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu myślę, że najważniejsza jest teraz precyzyjna diagnoza. Może ją Pani wykonać z pomocą lekarza rodzinnego, który może zlecić niezbędne badania i skierować Panią do innych specjalistów. Równolegle może Pani nawiązać kontakt z psychologiem (najlepiej specjalistą psychologiem klinicznym), który może zająć się diagnozą w aspekcie psychologicznym. Dopiero precyzyjna diagnoza gwarantuje właściwe i skuteczne oddziaływania. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/