Zaburzenia odżywiania przy odstawieniu palenia

Witam, jestem na odstawieniu, w momencie kiedy nie pale przestaje nastepnego dnia jeść, mam wrazenie jakby mi ktos zolądek wykręcił, przez co utknąłem w błędnym kole.

Dzień dobry. Zarówno kwestie uzależnienia od nikotyny, jak również zaburzenia odżywiania i opisane przez Pana objawy dotyczą obszaru funkcjonowania psychologicznego. Zachęcam Pana do skonsultowania się z psychologiem celem uzyskania właściwej wiedzy i wsparcia w poradzeniu sobie z nimi. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/