Zaburzenia pamięci i zmęczenie fizyczne

Witam W skrócie opisze moje objawy: Często zdarzają mi się braki pamięci gdy osoba do mnie mówiła 15m temu mogę tylko zapamiętać ok 50% rozmowy. W pracy czuję zmęczenie praca fizyczna po 12h brak sił do dźwigania z dnia na dzień. Używam zbiór witamin Witamina E Witamina C Witamina K Tiamina Ryboflawina Witamina B6 Witamina B12 Witamina D Biotyna Kwas foliowy Magnez Żelazo Jod Miedź Mangan Chrom Mol Wyciąg z liści mate ,żeń-szenia - Spożywanie : snia. 2x.obiad.kol.

Otrzymałam niewielką ilość danych żeby powiedzieć Panu coś dokładnie, jednak brak siły może być spowodowany zbyt mała ilością dostarczanych kalorii. Szczególnie jeśli Pan wykonuje pracę fizyczną. Poza tym suplementacja witamin może okazać niewystarczająca, gdyż nie wszystkie mikro i makoskładniki dobrze się wchłaniają. Zalecam udać się na konsultację do dietetyka, który określi prawidłowość diety.