Zachęta do samobójstwa przez użytownika na jednym z forum

Do psychologa . Na forum (nazwy nie ujawnię ) doszło do zajscia takiego typu ,że userka kazała chorej osobie iść się powiesić jestem ciekawa opini psychologa co na ten temat uważa .Wydaje mi się ,ze tej userce która tak napisała przydałaby się pomoc lekarska pozdrawiam.

Fora internetowe mają to do siebie, że czujemy się na nich anonimowi, a tym samym mniej odpowiedzialni za to, co robimy i mówimy. Jest to specyfika internetu mająca zarówno swoje zalety jak i wady. Warto być tego świadomym korzystając z podobnym portali.

Witam, takie zachowania i wypowiedzi są skrajnie nieodpowiedzialne, niestety osoby które piszą w takich miejscach, nie zastanawiają się nad konsekwencjami swojego postępowania, ponieważ czują się anonimowe i bezkarne. Jeżeli Pani zauważyła że osoba ta stosuje w wypowiedziach treści które mogłyby kogoś skrzywdzić, obrazić, warto skontaktować się z administratorem forum. Pozdrawiam serdecznie