Zachowanie męża po rozstaniu

Z męzem zerwalam wszystkim kontakty, tak lepiej za duzo wycierpialam przez niego - ale czy on przestanie? Albo wysylam za mna ekipę spécialiste do Egiptu? Przeciez jestem porzadna kobieta? I mowic n'a mnie nie wiem co ona robi gdzie jezdzi i z Kim sie spot yak mowic. ze jestem Panià do towarzystwa to juz za duzo on ma problème niech je rozwiaze sam... ??? Prawda?

Jasne postawienie granic, odwołanie się do konsekwencji podobnych zachowań męża, a także osób , które mogą wesprzeć w tym instytucji powinno pomóc rozwiązać problem. Ważne jednak by kierować się stanowczością i konsekwencją, wszelkie bowiem wahania i zmiany decyzji mogą prowadzić do wzmocnienia niepożądanych zachowań (zamiast do ich wygaszania).