Zachowanie u 13-miesięcznej córki

Moja 13 miesięczna córeczka jest bardzo nerwowa, ale tylko, kiedy nie robi się tego, co lubi, albo co chce, czego oczekuje, albo- na odwrót- gdy robi się to, czego nie chce, nie lubi - wtedy jest agresywna, bije, kopie, złości się, np. kiedy chce czegoś dotknąć-spróbować jedzenia-przy ubieraniu, kąpaniu,gdy chce na ręce, a chce być noszona 24 godz. na dobę - gdy jej nie weżmiesz za pierwszym razem-będzie cię popychać za szyję, ubranie, krzyczeć, bić, płakać. czy to normalne?ma to od 4 m.życia

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą. Może Pani skorzystać z konsultacji lub z kilku sesji terapeutycznych. Kiedy z córką popracujecie nad swoją relacją wtedy obydwie się uspokoicie i poczujecie bezpiecznie i dobrze w swoim towarzystwie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik