Zakochanie w dziewczynie ze zdjęć

Kiedyś podobały mi się normalne kobiety na ulicy ale jakiś czas temu zobaczyłem w internecie modelkę - po prostu ideał! Od tej pory nie podoba mi się żadna inna kobieta i boję się, że przez to zawsze będę sam. Co można z tym zrobić? Każda jest brzydsza od niej. Dodam, że z seksem nie mam problemów i wiele kobiet nadal mnie podnieca ale żadna mi się nie podoba na tyle żeby było coś więcej. Czy jest możliwe zakochanie się w dziewczynie z samych zdjęć i filmów? Czy to kiedyś przejdzie?

Ideał to jedno, a realność to drugie. Dodatkowo- fizyczna, wizualna atrakcyjność jest tylko częścią w tworzeniu relacji. Związek budowany jest przede wszystkim na zaufaniu, bliskości, zaangażowaniu, wspólnych celach i wartościach. Warto, żeby Pan o tym pamiętał poszukując życiowej partnerki. Choć zmiana priorytetów i postrzegania świata, relacji często przychodzi co nieco później,a być może na razie jest Pan na etapie życiowym, gdy najważniejsza jest atrakcyjność fizyczna potencjalnej partnerki.

"Ideały" są produkowane za pomoca Adobe Photoshopa lub innych programów graficznej obróbki.
Proszę nie być naiwnym.
Pozdrawiam. Jw