Powrót do przeszłości w rozmowach z kuzynką

Witam byłam bardzo zżyta z kuzynką do czasu kiedy wyjechałam.Jak wróciłam po paru latach ona nie chciała rozmawiać.Kiedy doszło do rozmowy to rozmawiała jak z obcym. Minęło 1,5 roku nic się nie zmieniło,chce się dowiedzieć czemu mnie tak traktuje to zawsze ucieka do przeszłości która była do 10 lat wstecz.Jak byłyśmy małe zawsze mi czegoś zazdrościła po paru latach wszystko się zmieniło ona założyła rodzine itp. nie ma już co zazdrościć.Moje pytanie co zrobić by ona nie wracała do tego co było.

Warto się zastanowić, jaka jest Pani motywacja do utrzymywania tej relacji i jakie są możliwości. Czasem ludzie się zmieniają, to, co kiedyś było dla nich ważne, zmienia priorytety, zaczynają inaczej patrzeć na siebie i swoich bliskich, w związku z wiekiem i doświadczeniami życiowymi zmienia się także perspektywa. Warto, żeby Pani przyjrzała się na nowo tej relacji i na nowo ja sobie "zdefiniowała".

Witam. Jak widac kuzynka ma różne sprawy do Pani, z którymi sobie nie radzi. Najlepiej dac jej spokój i sobie nie zaprzątać nią głowy bo tylko się Pani zamartwia. Jak będzie chciała to z Panią porozmawia.
Magdalena Brabec