Zakończenie znajomości z powodów hormonalnych

Witam.Mój chłopak zakończył naszą znajomość z powodów zdrowotnych.Ostatnio cały czas był zmęczony, więc zrobił badania i okazało się, że kora nadnerczy nie produkuje hormonów. Wg niego ma to wpływ na cały organizm,również na sferę intymną, więc najlepiej będzie jeśli sobie znajdę kogoś lepszego (czyli zdrowego).Teraz robi badanie nad znalezieniem przyczyny. Czy ta choroba faktycznie ma wpływ na wszystko? Jaki jest najgorszy scenariusz? Czy to może być powód rozstania? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam. Osobiście nie czuję się kompetentna w sferze działania hormonów i neurologicznym, warto spytać lekarza np endokrynologa, neurologa bądź też neuropsychologa. Pomyślałam jednak, że taka wiadomość zadziałała na Pani chłopaka bardzo przygnebiająco i nie chce oabrczać Panią swoimi ewentualnymi problemami, które miałyby rzutowac na wasz zwiazek.
Magdalena Brabec

Witam, wymienione przez Panią czynniki mogą mieć wpływ na potencję oraz na inne sfery życia. Pani partner jest zaniepokojony swoim zdrowiem, być może potrzebuje wsparcia. Proszę z nim o tym porozmawiać, co mogłaby Pani dla niego zrobić, porozmawiać o jego stanie zdrowia, czego się obawia. Przesyłam link do strony: http://www.tarczyca.info/niedoczynnosc/ , http://www.hashimoto.pl/choroba-hashimoto
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl