Załamanie przy cierpieniu na anoreksję

Witam jestem chora na anoreksję jestem na skraju załamania gdzie szukać pomocy szybkie proszę o porady

Dzień dobry. W warunkach polskich osoby ze zdiagnozowanymi zaburzeniami odżywiania kierowane są do szpitali psychiatrycznych, gdzie objęte są kompleksową opieką lekarzy psychiatrów oraz psychologów. Terapia polega najczęściej na równoczesnej farmakoterapii połączonej z intensywną terapią behawioralną. Jest ona oczywiście dopasowana indywidualnie do każdej osoby. Leczenie podjęte w odpowiednim momencie daje bardzo dobre rokowania i ogromną szansę na powrót do pełni zdrowia. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Witam! Powinna Pani jak najszybciej odbyć konsultację z psychologiem, który zaproponuje odpowiednią terapię, może trzeba będzie udać się do ośrodka zaburzeń odżywiania, w każdym razie proszę już dłużej nie czekać. Życzę powodzenia

Zalecam kontakt z lekarzem psychiatrą i psychoterapeutą. Nie wiem z jakiego jest Pani miasta więc nie podpowiem konkretnego miejsca
pozdrawiam
Izabela Trybus