Zapominam co mam zrobić

Witam nazywam się Tomek mam problem ze sobą otóż zaczynam się zapominam wiekiem jest co gorzej wiem jak dojść do domu jak wrócić pracy radzie sobie radzę ale nie pamiętam co miałem zrobić i musie się pytać dwa lub trzy razy co miałem jedzie na rowerze żeby odpocząć śpię dobrze czasem mi zdarza mi sie unię w dzień a nocy nie śpię prosię o rozwiązanie mojego problemu
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Stres a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy stresem a depresją.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam Panie Tomaszu! Pana problemu nie da się niestety rozwiązać drogą wirtualną. Musi udać się Pan do lekarza i zrobić badania, by sprawdzić, co może być przyczyną Pana problemów z pamięcią. Przyczyn może być wiele, np. neurologiczne, natury psychologicznej. Konieczne jest wykonanie badań neuroobrazowego i neuropsychiatrycznego. Nie wiem, ile ma Pan lat. Przyczyną pogarszania się pamięci i koncentracji może być też wiek. Zachęcam do wizyty u lekarza i do przeczytania artykułów: http://portal.abczdrowie.pl/problemy-z-koncentracja-i-pamiecia http://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-pamieci-i-intelektu http://portal.abczdrowie.pl/jak-polepszyc-pamiec http://portal.abczdrowie.pl/co-na-pamiec Pozdrawiam!

0

Dzień Dobry Panu,

Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który skieruje Pana do Poradni Zdrowia psychicznego, prawdopodobnie otrzyma Pan również skierowanie na kontrolną konsultację neuropsychologiczną i neurologiczną, celem zdiagnozowania Pana objawów.

Życzę Panu tylko dobrych wiadomości,
irena.mielnik.madej@gmail.com

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty