Zastraszanie i znęcanie się nad synową przez teścia

co mam zrobic ostatniej nocy zostałam sama z 2 letnim synem w domu mąż był w pracy a teściu grożąc mi że mnie zabije walił w dżwi chciał je wywarzyc co prawie mu sie udało drzwi zniszczone ,wyzwiska , wmawianie czegoś czego nie zrobiłam znęca si psychicznie na demna w chwili gdy mez nie ma ja mam dopiero 24 lata boje sie o własne zyci jak i zarówno mego syna . to trwa już dwa lata doradzcie

Witam serdecznie,
Nie wiem, czy Twój mąż o tym wie, ale jeśli nie, to powinnaś mu powiedzieć o wszystkim, co dzieje się podczas jego nieobecności. On musi się dowiedzieć, że boisz się jego ojca, musi wiedzieć, że jego ojciec grozi, że Cię zabije.
Dziwi mnie fakt, że taki stan trwa już od dwóch lat, a nic się nie zmieniło. Myślę, że dla bezpieczeństwa powinniście pomyśleć o przeprowadzce.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Czy o tej i innych sytuacjach wie mąż? Jak się do nich odnosi? Czy ma Pani inne bliskie osoby, rodzinę, znajomych, których może prosić o pomoc? Jeśli nie czuje Pani z otoczenia dostatecznego wsparcia - np. zapewnienia opieki, propozycji zmiany miejsca zamieszkania, wpłynięcia na teścia - proszę zgłosić się do Centrum Praw Kobiet, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Ogólnopolskiego Pogotowia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!