Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zastraszanie i znęcanie się nad synową przez teścia

co mam zrobic ostatniej nocy zostałam sama z 2 letnim synem w domu mąż był w pracy a teściu grożąc mi że mnie zabije walił w dżwi chciał je wywarzyc co prawie mu sie udało drzwi zniszczone ,wyzwiska , wmawianie czegoś czego nie zrobiłam znęca si psychicznie na demna w chwili gdy mez nie ma ja mam dopiero 24 lata boje sie o własne zyci jak i zarówno mego syna . to trwa już dwa lata doradzcie
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Rodzeństwo dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzeństwie dzieci autystycznych.

Witam serdecznie,
Nie wiem, czy Twój mąż o tym wie, ale jeśli nie, to powinnaś mu powiedzieć o wszystkim, co dzieje się podczas jego nieobecności. On musi się dowiedzieć, że boisz się jego ojca, musi wiedzieć, że jego ojciec grozi, że Cię zabije.
Dziwi mnie fakt, że taki stan trwa już od dwóch lat, a nic się nie zmieniło. Myślę, że dla bezpieczeństwa powinniście pomyśleć o przeprowadzce.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień dobry!

Czy o tej i innych sytuacjach wie mąż? Jak się do nich odnosi? Czy ma Pani inne bliskie osoby, rodzinę, znajomych, których może prosić o pomoc? Jeśli nie czuje Pani z otoczenia dostatecznego wsparcia - np. zapewnienia opieki, propozycji zmiany miejsca zamieszkania, wpłynięcia na teścia - proszę zgłosić się do Centrum Praw Kobiet, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Ogólnopolskiego Pogotowia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia itp.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy