Zazdrość o partnera i strach przed jego zainteresowaniem innymi dziewczyny

Mam 21 lat,wychodze za maz.Mam fiola na punkcie golych dziewczyn np w teledyskach dobija mnie to,że moga sie podobac narzeczonemu chociaz mi tlumaczyl,ze nie patrzy na nie tak jak na mnie,ze patrzy i nic wiecej i ze to mnie kocha i jestem najpiekniejsza dla niego, ja i tak mysle ze one go bardziej podniecaja niz ja.dreczy mnie co jak bysmy mieszkali w duzym miescie czy by poszedl na wieczor kawalerski do klubu gogo, zapewnial mnie, ze nie bo tylko na mnie chce patrzec to nie moge w to uwierzyc

Pytanie skąd bierze się ta zazdrość? Być może z braku pewności siebie, poczucia własnej wartości i bezpieczeństwa?
Zachęcałabym do spotkania z psychologiem i pracy nad sobą, zanim problem nasili się na tyle, że spowoduje poważne konflikty w relacji małżeńskiej.