Zdradzanie partnerek

witam co mam zrobić jak moj były dalej robi to samo co robił jak był ze mna, juz mowie o co chodzi on jak z jakos jest dziewczyna to potem jazdradza takie jest moje zdanie bo ciagle przesiaduje na roznych portalach randkowych ?? i chciała bym jemu jakoś pomóc ale niewiem jak

Witam, Podstawowe pytanie, to czy były chłopak tez chce Pani pomocy i czy tez uważa, ze ma problem? Jeśli nie to niestety niewiele jest Pani w stanie zrobic. Aby mu pomoc trzeba zebrac wiecej informacji, co takiego sie z nim dzieje, ze mimo bycia w związku, nadal w chodzi na portale randkowe. Z pewnością słusznie to Pania niepokoi, a jemu moze pomoc psychoterapia, dopiero w momencie jak sam uznana swój problem.

Dzień dobry, pomóc komuś można tylko w sytuacji jeżeli ta osoba chce, oczekuje pomocy - widzi problem. Pani były chłopak być może nie widzi problemu i w takiej sytuacji nie wiele można zrobić. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego interesuje panią zachowanie byłego chłopaka, być może nadal jest pani zaangażowana w tą relację. Pozdrawiam.