Zła sytuacja finansowa spowodowana byłą pracą

lekarz pirwszego kontaktu przepisal mi propanolol po kturym sypiam lepiej stres sie napietrzal przez moja byla prace.teraz mam durzo latwiejsza prace w kturej biorac leki se nie radze nie wiem co mam robic dobija mnie bardzo zla sytuacja finansowa spowodowana byla Praca w ktorej nie placono mi przez 6 tygodni a mam 2 dzieci idac gdziekolwiek po pomoc boimy sie ze je nam zabiora dlugo by opisywac.cala sprawa pewnie sie skonczy w sadzie. w bylej pracy kierownik sie na mnie wyrzywal nie moglem nic zrobic bo jest bratem szefa.pozniej kontynuowal to supervior ktury mnie zaatakowal i nie poniusl zadnych konsekwencji teraz w nowej pracy jestem uprzedzony do takich osob wszystko to mnie przerasta zona musiala wrucic do pracy sorki za bledy nie mam polskiej klawietury i jestem po nocnej zmianie imusze sie opiekowac 2 letnim synem do puki zona nie wruci z pracy.grzegorz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę dopóki nie wyjaśni Pan sytuacji w pracy, trudno oczekiwać poprawy samopoczucia. Jeśli jednak ze względu na złe doświadczenia w poprzedniej pracy, ma Pan problemy z zaklimatyzowaniem się w nowej pracy, sugeruję konsultację z psychologiem.

Warto skonsultować się z psychologiem, który wesprze, pomoże dobudować wiarę w siebie i ludzi, nauczy adaptacyjnych sposobów wyrażania emocji i radzenia sobie z relacjach interpersonalnych. Jeśli- ze względu na sytuację- utrudnione byłoby spotkanie z psychologiem, można skorzystać z gabinetów online.