Znużenie, obojętność u 27-letniej osoby

Mam 27 lat i od ponad roku mam problemy z tym, aby coś mnie zainteresowało. Nic mnie nie cieszy. Każda zaczęta książka po kilku przeczytanych kartkach mnie nudzi, żaden film nie bawi, mimo, że wcześniej byłem bardzo otwarty na kulturę, sztukę. Czasami odnosi się to również do ludzi, że mnie irytują. W dodatku często jestem śpiący, znużony. Jaka może być tego wszystkiego przyczyna?

Ponadto polecam udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który zleci Panu badania mające na celu wyeliminowanie somatycznych źródeł Pana stanu (poziom hormonów, badania morfologiczne itd.). Pozdrawiam.

Witam,
opisywane przez Pana objawy mogą mieć różne przyczyny z tego względu istotna jest dokładna diagnoza. Myślę, ze ważne byłoby udanie się do lekarza pierwszego kontaktu, aby przeprowadzić podstawowe badania. Obniżony nastrój może wynikać m.in. z czynników hormonalnych, czy deficytów odpowiednich substancji w organizmie. Wskazana byłaby również wizyta u psychiatry. Jeśli ten rozpozna u Pana jakieś trudności natury psychicznej wskaże odpowiednią ścieżkę postępowania.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl