Związek z kobietą, która zdradzała

BYŁEM W ZWIĄZKU 13 MIESIĘCY KOBIETA. MIAŁA ROMANSE Z12 PANAMI JA WIEDZIAŁEM O TYM A LE MNIE COŚ DO NIEJ CIĄGNEŁĄ.STAŁEM SIĘ PODEJRZLIWYM SZPERAŁEM W JEJ TEL.PARĘ NR,TEL..PISAŁEM DO JEJ PARTNERÓW DZWONIŁEM.TERAZ JUZ WIEM TA MIŁOŚĆ BYŁA ŚLEPA TO TEN SEKS MNIE O CZAROWAŁ...
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Bardzo Panu współczuję tego, co Pana spotkało. Zdrada w związku jest zawsze bolesnym i trudnym doświadczeniem. Pan zafascynował się kobietą, która zaimponowała Panu głównie seksem, o czym Pan sam napisał w poście. Pana partnerka miała liczne romanse. Nadszarpnęła Pana zaufanie. Zawiodła Pana. Jeżeli trudno Panu uporać się z tym, co Pana spotkało, trudno Panu zaufać kobietom wskutek tego traumatycznego doświadczenia, zachęcam Pana do konsultacji u psychologa. Być może warto byłoby przepracować trudne emocje, jakich Pan teraz doświadcza, ze specjalistą?
Pozdrawiam!

Witam Pana Serdecznie,

Jest Pan świadomy tego, co się.działo w Pana związku, więc jest Pan tez odpowiedzialny.

Proszę zadbać o siebie.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej