Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 2 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dermokosmetyki pielęgnacyjne do zmęczonych i opuchniętych nóg i stóp: Pytania do specjalistów

Opuchnięte palce u stóp

Od jakiegos czasu około tygodnia całymi dniami mam mocno spuchnięte palce u stop najbardziej w okolicy paznokci... oprócz tego przy chodzeniu odczuwam duże kłucie w piętach. Jakie mogą być przyczyny? Bardzo proszę o odpowiedz. Na dniach udam się zrobić badanie krwi i moczu natomiast chciałabym usłyszeć kilka opinii
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Czy ta opuchlizna mogła się pojawić po zastrzykach?

Przez 6 tygodni 1x w tygodniu otrzymywałam zastrzyki w kolana 4 w prawe 2 w lewe kolano z powodu zwyrodnienia z kwasu hialuronowego ostatni zastrzyk 29.12.2020 . 31.12. 2020 obudziłam się z bardzo opuchnietymi nogami najbardziej kostki i stopy ,czy... Przez 6 tygodni 1x w tygodniu otrzymywałam zastrzyki w kolana 4 w prawe 2 w lewe kolano z powodu zwyrodnienia z kwasu hialuronowego ostatni zastrzyk 29.12.2020 . 31.12. 2020 obudziłam się z bardzo opuchnietymi nogami najbardziej kostki i stopy ,czy to możliwe że po tych zastrzykach?czy to przejdzie samo czy udać się do lekarza ortopedy?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Tomasz Kowalczyk
Lek. Tomasz Kowalczyk

Ile czasu będzie się utrzymywać opuchlizna po użądleniu?

Witam. Wczoraj użądliły mnie pszczoły ok 28. Opuchlizna zwiększyła się po dobie. Miejsca są bolące i gorączkujące. Ile czasu będzie się ona utrzymywać opuchlizna? Można czym ją zmniejszyć ?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Opuchnięte nogi - o czym to świadczy?

Biegam od miesiąca średnio codziennie 5 km. Zmierzyłam swoje nogi i okazało się że w łydce przybyło 2cm a w udzie 3 cm. Martwi mnie także to że przez cały czas nogi wydają się jak z ołowiu ciężkie i bolą... Biegam od miesiąca średnio codziennie 5 km. Zmierzyłam swoje nogi i okazało się że w łydce przybyło 2cm a w udzie 3 cm. Martwi mnie także to że przez cały czas nogi wydają się jak z ołowiu ciężkie i bolą gdy przykucam(ciężko mi wstać). Czy to w końcu minie po jakimś czasie czy coś jest nie tak?
odpowiada 2 ekspertów:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska
Mgr inż. Angelika Piskorz
Mgr inż. Angelika Piskorz
Patronaty