Agresja i impulsywność podczas nerwowych sytuacji

WITAM MAM PROBLEM Z IMPLSYWNOŚCIA KIEDY SIE ZDENERWUJE BARDZO SZYBKO SIE NAKRĘCAM I WTEDY JESTEM AGRESYWNA. BIŁAM POPRZEDNIEGO PARTNERA DOSTAWAŁ NAWET ZA ZLE POSTAWIONA SZKLANKĘ. BYŁAM JŻ NA TRZECH TERAPIACH STACJONARNYCH I NIE MA POPRAWY. BOJĘ SIĘ ZE KIEDYS ZROBIE KOMUŚ KRZYWDE I TRAFIE DO WIEZIENIA. CO MAM Z TYM ZROBIC? PROSZE O POMOC. JESTEM ZROZPACZONA TO MI UTRUDNIA ZYCIE.

W takiej sytuacji powinna Pani być pod stałą opieką psychiatry i regularnie przyjmować leki. proszę zgłosić się czym prędzej do lekarza tej specjalności - skierowanie nie jest wymagane.

Dzień dobry!

Było Pani dobrą decyzją podjęcie psychoterapii. Proszę się zastanowić, co Pani dzięki nim zyskała? Czego się dowiedziała? Co ważnego usłyszała? Co zapamiętała? Pisze Pani, że "po terapiach nie ma poprawy", ale z pewnością nie był to czas całkowicie bezwartościowy. Warto powrócić do tamtego czasu i zastanowić, co - jaką, choćby najmniejszą zmianę - Pani dał. Jeśli terapia psychologiczna nie wydawała się Pani wystarczająco skutecznym rozwiązaniem, to niestety również kontakt Internetowy nie będzie wystarczającą formą porady. Zachęcam do dalszego korzystania z różnych form psychoterapii (fundacje, organizacje, poradnie, programy, różne formy pomocy) i próba jak najlepszego skorzystania z każdej z nich. Proszę się także skonsultować z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!