Agresja i problemy z emocjami po piciu alkoholu

Po wypiciu pewnej ilości alkoholu, występują u mnie bardzo niepokojące objawy. Wpadam w szał, wybuch agresji, nie potrafię nad sobą zapanować, nie jest to normalne, do tego stopnia, że zagraża to mojemu bezpieczeństwu. Ostatnio doszło do tego że w wyniku napadu szału, które nie były niczym spowodowane, złamałam rękę uderzając ze złości w ścianę. Do tego trzęsę się, majaczę. Dodam, że nie jest to spowodowane tym, że jestem pijana. Czy jest to spowodowane przez alkohol czy jest ze mną coś nie tak?

Witam,
bezwzględnie polecam kontakt z poradnią lub specjalistą ds.uzaleznień,gdyż zachowania o jakich mowa mogą być skutkiem stanów delirycznych,czyli także zagrożenia życia wskutek zatrucia .
Pozdrawiam i zachęcam.

W momencie, gdy opisane przez Panią objawy występują tylko po spożyciu alkoholu - można przypuszczać, iż są spowodowane negatywnym oddziaływaniem trunku na pani układ nerwowy (powodując stany deliryczne). W takim wypadku dobrze będzie podjąć współpracę ze specjalistą ds. uzależnień.
Jednakże, jeżeli niekontrolowane wybuchy emocjonalne, zagrażające Pani zdrowiu i życiu pojawiają się także w momentach, gdy nie ma Pani styczności z alkoholem - wtedy polecam udać się na konsultację neurologiczną. Powodzenia.