Dieta po przebytej anoreksji

Witam, jestem 3 miesiace po hospitalizacji.Ama anoreksje prosze powiedziecmi co mam jesc aby przytyc.Pije calogen 2 nutridrinki dziennie.Jeśli jest mozliwosc prosze podsunac mi pomysl co jesc aby wkoncu przytyc.Waze 37,5kg przy wzroscie 157cm. Błagam o odpowiedz. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Najlepiej będzie jeśli zgłosisz się na konsultację do dietetyka, który po krótkiej rozmowie z Tobą rozpisze odpowiednią dietę. Niestety porada online w tym zakresie może być niewystarczająca, ponieważ nie chodzi teraz o to, abyś po prostu przytyła, ale abyś trzymała się zbilansowanej diety pozwalającej przytyć i wrócić do zdrowia.