Dieta dla kobiety wychodzącej z anoreksji

witam,moj problem polega na tym,ze wychodze z anoreksji jem bardzo duzo chałwy,i ktos mi powiedzial,zebym nie jadla bo pojdzie mi w tłuszczyk w brzuch..czy to prawda?dzieki chałwie tyje;)i jestem bardzo zadowolona,ze jakos mi idzie:)choc waga staneła,ale z tego co wiem to czasem tak bywa.Prosze mi napisac czy moge jesc chałwe,oczywiscie jem inne rzeczy ale niestety nietoleruje laktozy i glutenu.

Wszystko w odpowiednich ilościach jest dobre, nadmiar szkodzi..dotyczy to wszystkiego - aktywności, emocji, jedzenia..Wychodząc z anoreksji musi pani pamiętać o zbilansowanej diecie i ją stosować. Jeżeli ma pani wątpliwości co jeść a czego nie, polecam udać się na spotkanie z dietetykiem. Pozdrawiam