Atak irracjonalnego zachowania po porodzie

Kilka dni po porodzie po powrocie ze szpitala kobieta miała jakiś atak. Gdy nadszedł wieczór zaczęła mówić do siebie, jak naćpana cały czas mówiła, trzęsło ją zimno, ciągle piła wodę, albo jadła lód, bo miała uczucie gorąca w brzuchu. Potem cały czas miała zamknięte oczy, bo jak mówiła nie może ich otworzyć przed 22.00. Chciała aby się z nią modlić, nasmarować ją olejkiem. Co może być przyczyną takiego stanu? Kobieta wyszła z tego, ale czy może się on powtórzyć?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, miejmy nadzieje, ze nie. Jesli jednak cos podobnego sie powtorzy warto zabrac kobiete do psychiatry, zeby ocenil co to moze byc. Wystarczy pojechac do szpitala psychiatrycznego, tam powinien byc lekarz do oceny sytuacji-w godzinach wieczornych czy nocnych pozdrawiam!