Ataki agresji po alkoholu

Witam. Mam 23 lata. Alkohol pije okazjonalnie i zazwyczaj wódkę. Nie lubię piwa. Już dwa razy złapały mnie ataki nieuzasadnionej agresji. Wobec członków mojej rodziny. Jestem straszny i bardzo mi z tym źle. Najgorsze jest to że nie czuje się pijany i nagle urywa mi film. Nic nie pamiętam. Wyzywam moich bliskich i staram się wszystko zniszczyć.Nawet to co nigdy w życiu mi nie przeszkadzało.Jak się pozbyć takiego zachowania.Boje się że kiedyś zrobię coś strasznego i nawet nie będę o tym wiedział.

Zachęcam do kontaktu z terapeutą uzależnień, który pomoże Panu zdiagnozować problem i jego przyczyny. Porada on-line jest w tym wypadku niewystarczająca, gdyż zgłaszane trudności wyglądają na niebezpieczne dla Pana i innych osób.